Pielgrzymkowa Skrzynka Intencji
Pielgrzymka to przede wszystkim modlitwa. Modlimy się różańcem, śpiewem - a przecież sam trud pielgrzymowania to wspaniała modlitwa, dlatego jeżeli nie możesz iść na pielgrzymkę a masz jakąś intencję, w której chciałbyś, abyśmy się w czasie tej drogi modlili wpisz ją do naszej Pielgrzymkowej Skrzynki Intencji. Doniesiemy ją na Jasną Górę do stóp Maryi, która na pewno wstawi się za Tobą u Boga Ojca Wszechmogącego!

Twoje imię:

Twoja intencja:

(4+9) razy dwa = ?
K. prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę o zdrowie dziecka
Mała prosi o modlitwę
O łaskę rodzicielstwa.
X prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę w intencji rodziny oraz o siły bym umiała być dobrą matką dla swoich dzieci, dobrą żoną dla męża.
Z prosi o modlitwę
O naprawę małżeństwa oraz zdrowie i potomstwo
Ania prosi o modlitwę
Zdrowie dla rodziców, Błogosławieństwo Boże dla rodziny, łaskę nawrócenia dla Mateusza.
Krystyna prosi o modlitwę
O błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Boskiej Częstochowie w int. Rodziny oraz chorej Urszuli
Blanka prosi o modlitwę
O szczęśliwe rozwiązanie.
Anna prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, naprawieniu relacji z mężem, zgodę. Aby w naszym związku zapanowała przyjaźń i odbudowało się nasze zaufanie do Siebie.
Gabriela prosi o modlitwę
Matko Boska Częstochowska, proszę wyjednaj u Twego Syna łaskę zdrowia dla mnie, mojej rodziny i Betiny.
Jula prosi o modlitwę
Kochana Mateczko z różnych powodów nie możemy iść do Ciebie osobiście dlatego przez ręce pielgrzymów prosimy Cię w intencji naszej rodziny o zdrowie dla nas i o rozwiązanie naszych problemów finansowych. A my kochani pielgrzymi w podziękowaniu będziemy się modlić za Was. Bóg zapłać i szczęśliwej drogi.
Agnieszka prosi o modlitwę
Proszę o zdrowie dla całej rodziny, o pokój na świecie , o rozwiązanie trudnej sytuacji finansowej w rodzinie oraz o błogosławieństwo i siły w nowym roku szkolnym dla dzieci.
Łukasz prosi o modlitwę
Proszę o Błogosławieństwo i zdrowie oraz wsparcie Matki Bożej dla całej rodziny oraz siły w nowym roku szkolnym dla dzieci.
Anna prosi o modlitwę
Proszę pomódlcie się za wstawiennictwem Matki Bożej o szczęśliwy powrót do zdrowia oraz o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny. Amen
Kasia prosi o modlitwe prosi o modlitwę
O błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej w int. rodziny.
Stefania prosi o modlitwę
-o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie -o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św dla uczących się wnuków -o dar zdrowia dla Bartosza -o Boże błogosławieństwo , siłę i wytrwałość dla pielgrzymów -o Boże błogosławieństwo , dla Kościoła i Ojczyzny -o pokój na świecie i szybkie zakończenie wojny na Ukrainie
Ludka prosi o modlitwę
Proszę omodlitwe za Kasie i Tomasza o łaskę wytrwałości w naprawianiu swoich relacji w małżeństwie By ich ludzka milosc która zakwitła przed Laty znowu stała się ich siła mocą -potęgą ,,Maryjo zechciej cud sprawić by im nie było zle,,
poradnik pielgrzyma | regulamin pielgrzymki | historia | kontakt
Wyrski Serwis Pielgrzymkowy / Wszelkie prawa zastrzeżone 2011-2012 ©