Pielgrzymkowa Skrzynka Intencji
Pielgrzymka to przede wszystkim modlitwa. Modlimy się różańcem, śpiewem - a przecież sam trud pielgrzymowania to wspaniała modlitwa, dlatego jeżeli nie możesz iść na pielgrzymkę a masz jakąś intencję, w której chciałbyś, abyśmy się w czasie tej drogi modlili wpisz ją do naszej Pielgrzymkowej Skrzynki Intencji. Doniesiemy ją na Jasną Górę do stóp Maryi, która na pewno wstawi się za Tobą u Boga Ojca Wszechmogącego!

Twoje imię:

Twoja intencja:

6+13=
Karolina prosi o modlitwę
Za rozwiązanie pewnych trudnych spraw w życiu oraz za pomyślne zdanie matury
Ewa prosi o modlitwę
Prośba o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny
Monika prosi o modlitwę
O szczęśliwe narodziny córki oraz zdrowie dla całej rodziny.
Basia prosi o modlitwę
Prośba o siłę wytrwania do syna, o zdrowie i błogosławieństwo do rodziców i całej rodziny.
Asia prosi o modlitwę
Maryjo proszę przemień twarde i zawzięte serce mojego zięcia Janka, zaprowadż zgodę i zrozumienie między nami i naszymi rodzinami. Proszę gorąco o uleczenie z postępującej głuchoty moją bratową Kasię.
Luiza prosi o modlitwę
Prosze o uzdrowienie Michala z narkomanii, o jego nawrocenie
Alicja prosi o modlitwę
Za cala moją rodzinę za zgodę synów i ich rodziny oraz o blogoslawienstwo na nowa drogę życia oraz zdrowie dla wszystkich
Ewa prosi o modlitwę
O dobre wybory życiowe wnuka Łukasza
Beata prosi o modlitwę
o zdrowie dla całej rodziny
K prosi o modlitwę
o zdrowie dla synów i całej rodziny i zgodę w rodzinie
Magda prosi o modlitwę
Prosze o modlitwę za ludzi dochodzących od Boga by uwierzyli, że to jedyna słuszna droga życia. Wstydzenie się, że się wierzy w Boga to współczesna porażka. Proszę również o modlitwę o zdrowie córki wierzę, że gdy zacznie chodzić to pójdziemy razem na pielgrzymkę.
BARBARA prosi o modlitwę
MATKO BOSKA DZIEK UJE ZA WSZELKIE ŁASKI W RODZINIE, PROSZĘ O DALSZĄ TWOJĄ MATCZYNĄ OPIEKĘ
Małgosia prosi o modlitwę
Proszę o wyjście z nałogu pijanstwa brata Michała
Beata prosi o modlitwę
Proszę o zdrowie dla osoby bliskiej memu sercu, aby Bóg na nowo nas połączył i nam poBłogosławił na wspólnej drodze życia. "Dzięki Bogu"
Agnieszka prosi o modlitwę
Maryjo, proszę o zdrowie i opiekę dla całej mojej rodziny i za pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy osobistej.
Marek prosi o modlitwę
O zdrowie dla mamy Krystyny, żony Patrycji, córki i mnie samego.
Marek prosi o modlitwę
O zdrowie dla mamy Krystyny, żony Patrycji, córki i mnie samego.
Andżelika prosi o modlitwę
Wynagrodzenie Bogu Ojcu za rutynę i oschłość na Mszy Świętej, by zgodnie z obietnicą z Księgi Joela Bóg wylał na cały świat głód Słowa Bożego, by otworzył nasze serca, oczy i uszy na Jego miłość i dobroć, o nawrócenie najbardziej zatwardziałych grzeszników, o liczne i święte powołania kapłańskie, misyjne i do Karmelu. W intencji osób które mnie w jakikolwiek sposób skrzywdziły lub przyczyniły się do trudnej sytuacji. W intencji osób mi życzliwych, o świętość dla naszych rodzin o łaskę nawrócenie na każdy dzień, byśmy świętymi byli.
Manuela prosi o modlitwę
16 Matko Boaka proszę o łaskie nawrócenia oraz opiekę dla moich najbiższych
Ewelina prosi o modlitwę
Uzdrowienie kuzynki z choroby nowotworowej
Ewelina prosi o modlitwę
Uzdrowienie kuzynki z choroby nowotworowej
Lucyna prosi o modlitwę
proszę o zdrowie dla Mamy, Anielki, Basi i ks.Aleksandra
Katarzyna prosi o modlitwę
MAryjo powierzam Ci pielgrzymów, moją rodzinę i przyjaciół. Proszę o zdrowie dla NIny, Krystyny. Opiekuj się Anią i jej dzieciątkiem. Uproś nam dar nawrócenia i świętości.
Barbara prosi o modlitwę
Miłosierna Matko Boża, proszę o powrót do zdrowia synowej i wnuka . Proszę o przebaczenie i miłosierdzie //// nawrócemie w rodzinie
Halina prosi o modlitwę
Dziękuję Panu Bogu za wszystko i proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego, o łaskę zdrowia, spokoju, radości i mądrości i aby wyrósł na dobrego i mądrego człowieka. Dla jego rodziny o łaskę zdrowia i miłości.
Halina prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę za Łukasza i Paulinę aby Dobry Bóg obdarzył ich potomstwem , o łaskę zdrowia, miłości i wiary dla nich.
Halina prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę za Łukasza i Paulinę aby Dobry Bóg obdarzył ich potomstwem , o łaskę zdrowia, miłości i wiary dla nich.
Halina prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę za Łukasza i Paulinę aby Dobry Bóg obdarzył ich potomstwem , o łaskę zdrowia, miłości i wiary dla nich.
Ewelina prosi o modlitwę
Szczęść Boże, Pisze do Was z prośba i nadzieja o modlitwę całkowitego uzdrowienia dla mojego trzytygodniowego synka Natana, który miał udar mózgu i padaczkę podczas porodu. Pragniemy by był zdrowym dzieckiem i normalnie się rozwijał i funkcjonował. Proszę z całego serca o modlitwę dla Niego, której tak bardzo potrzebujemy i ufamy Wierze, ze Bóg Nas wszystkich wysłucha ponieważ widzę z dnia na dzień ze jest coraz lepiej, Matka Boża opiekuje się Nim i prowadzi Nas. Będę z całego serca wdzięczna za modlitwę za Natanka uzdrowienie. Dziękuję i Bóg zapłać.
Gabrysia prosi o modlitwę
O zdrowie,zdanie egzaminu na prawo jazdy,uwolnienie od stresu,szczęśliwy pobyt męża za granicą,siły do zmagania z trudami codzienności i Boże błogosławieństwo .
Małgorzata prosi o modlitwę
1. Błagam o modlitwę bym odnalazła moją drogę w życiu bo wciąż błądzę i nie wiedzę sensu mojego istnienia, popadam w stany depresyjne i smutek, nie umiem się odnaleźć, każda relacja z mężczyzną się rozpada. Za moje chore i złe serce. 2. Za męskie serce chore psychicznie, egoistyczne i niewierzące, by Bóg je uzdrowił. 3. A może wolą Bożą będzie połączyć nas jeszcze i węzłem małżeńskim zatwierdzić tę miłość. Małgorzata Krzywińska 41 lat
Piotr prosi o modlitwę
Przepraszam za wszystkie grzechy, proszę Boga o wybaczenie, a także o wyratowanie z bardzo dla mnie trudnej sytuacji, w której się znalazłem oraz o potrzebne w tym czasie łaski. Jezu, ratuj! Proszę też za moich prześladowców.
Damian prosi o modlitwę
Damian Proszę o modlitwę za mnie,aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie.o uzdrowienie mnie,o uwolnienie mnie,o oczyszczenie mnie,o dary duch świętego dla mnie,o odblokowanie mnie Bóg zapłać za modlitwę.. Damian Proszę o modlitwę za mojego psa dobermana zefa,O uzdrowienie i uwolnienie mojego psa dobermana Zefa chorego na nowotwór Kości, Bóg zapłać za modlitwę.
adrzej.nowak1@poczta.pl prosi o modlitwę
Damian Proszę o modlitwę za mnie,O wielką wiarę dla mnie,o wielką Miłość dla mnie,O wielką nadzieje dla mnie,O nawrócenie dla mnie,O wielkie siły do życia dla mnie,O wielkie siłę do działania,O dar Modlitwy dla mnie, Bóg zapłać za modlitwę. Damian Proszę o modlitwę za mnie,O wielką pokorę dla mnie,abym podejmował bardzo odpowiedzialne decyzje dla mnie,O wielką pracowitość dla mnie,O przemianę mnie i mojego życia,O Bardzo Bardzo dobrą Prace dla mnie, Bóg zapłać za modlitwę.
Agnieszka prosi o modlitwę
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie przyczyny mojego ciśnięcia na pęcherz, żeby Pan uleczył i żeby nie było ponownego nawrotu, o uzdrowienie moich narządów kobiecych, o uzdrowienie mojej kobiecości i seksualności i o światło Ducha w tej sferze. Serdeczne Bóg zapłać+++
Piotr prosi o modlitwę
O powrót zgody i miłości w związku Hanny i Piotra
Mama prosi o modlitwę
Proszę o cud uzdrowienia Paulinki
paulina prosi o modlitwę
Sw. Pio błagamy Cie o zdrowie dla mnie aby odeszła od ode mnie niepłodność i choroby które uniemożliwiają nam poczęcie dzieciatka, którego tak bardzo pragniemy! Prosimy Cię wysłuchaj nas!
Izabela prosi o modlitwę
Proszę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy
Elżbieta prosi o modlitwę
Prosze o to, zeby udalo nam sie zajsc w ciaze z mezem juz prawie 3 lata sie staramy
Elżbieta prosi o modlitwę
Prosze o to, zeby udalo nam sie zajsc w ciaze z mezem juz prawie 3 lata sie staramy
Adriana prosi o modlitwę
O uzdrowienie fizyczne i wewnetrzne Bartlomieja, Rysia,Ireny,Franka,Marty,o laski i zdrowie dla Zdravki,Marioli,Artura,Weroniki,Krystyny,Jozefa,,o pokoj dusz sp.Dany i sp.Teresy,o nawrocenie Ryszarda,o uwolnienie i wzrost milosci do Boga i Maryi dla Adriany,za wszystkich modlacych sie w tej intencji.Bog zaplac
EWA prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia i rozwiązania moich spraw finansowych
EWA prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę w intencji przetrwania mojego małżeństwa i błogosławieństwo Boże dla nas i Ewliny
EWA prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę w intencji przetrwania mojego małżeństwa i błogosławieństwo Boże dla nas i Ewliny
Rodzina F prosi o modlitwę
O łaskę wiary, nawrócenia i przemiany serca, o uwolnienie od skutków i zła nałogu alkoholizmu, o uzdrowienie duszy, umysłu, psychiki i ciała, o silną wolę i podjęcie skutecznej terapii odwykowej, o łaskę znalezienia pracy dla syna i brata Jana oraz o łaskę zdrowia, pokój serca, o potrzebne łaski dla mamy Krystyny i całej rodziny. Dziękujemy bardzo.
zbyszek prosi o modlitwę
O Boże miłosierdzie dla Zbigniewa ,Andrzeja i rodziny
Aneta prosi o modlitwę
Proszę Jezu i dobrego męża dla mnie i dobre żony i mężów dla osób, które znam. Żebyś mi zabrał to co nie jest Twoją wolą, te zakochania i relacje, których Ty nie popierasz, a pustkę wypełnił swoją obecnością. Maryjo wierzę w Twoją pomoc we wszystkim
Elżbieta prosi o modlitwę
Proszę o wyleczenie mnie z niepłodność i o dar potomstwa.
Gabi prosi o modlitwę
Proszę o ratunek.
Gabi prosi o modlitwę
Proszę o ratunek.
Dorota prosi o modlitwę
Proszę o dar bycia mama zdrowego dzieciatka
Marlena prosi o modlitwę
Z całego serca proszę o zdrowie dla mnie i mojego nienarodzonego synka. O szczęśliwe rozwiązanie i pokonanie wszystkich trudności i problemów.
Joanna prosi o modlitwę
Proszę o pomyślną operację i zdrowie dla mojej córki Marty oraz Bożą opiekę podczas jej wyprawy z mężem.
Agnieszka prosi o modlitwę
O wiarę i zgodę w rodzinie. O rozeznanie drogi życiowej dla córek.
Krystyna prosi o modlitwę
o pojednanie, zrozumienie i ratowanie małżeństwa Justyny i Tomasza
Ewa prosi o modlitwę
Dziekuję Św.Józefowi z Kupertynu za opiekę i wsparcie dla moich dzieci w czasie egzaminów
Renia prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę za szybki powrót ukochanego. Niech dobry Bóg pomoże nam pokonać dotychczasowe trudności i poprowadzi nas właściwą drogą do pojednania i wzięcia upragnionego ślubu.Bóg zapłać.
Joanna prosi o modlitwę
Za małżeństwo Wojciecha zagrożone rozpadem o łaskę pokoju, miłości i zgody, by zechcieli i umieli odbudować swoje małżeństwo. Bóg zapłać
Agnieszka prosi o modlitwę
Proszę o zdrowie i opiekę dla całej mojej rodziny oraz dla mnie, o siły w przezwyciężaniu codziennych trudności.
Ania prosi o modlitwę
Dziękuję Bogu, za wszystkie łaski, którymi mnie i moją rodzinę obdarza i proszę o modlitwę za cud naturalnego poczęcia, aby Pan Bóg obdarzył nas potomstwa, abyśmy mogli wypełnić rolę, do której jako rodzina zostaliśmy powolani oraz o wytrwałość i wiarę cud rodzicielstwa
Iwona prosi o modlitwę
O Błogosławieństwo na nową drogę życia dla Sary i Jacka aby Maryja i Chrystus zawsze byli obecni w ich życiu
Marta prosi o modlitwę
Proszę o odrodzenie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o miłość męża i jego uwolnienie przed zniewoleniami i działaniem złych duchów.
Marta prosi o modlitwę
Proszę o odrodzenie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o miłość męża i jego uwolnienie przed zniewoleniami i działaniem złych duchów.
Monika prosi o modlitwę
O dar rodzicielstwa dla Moniki i Artura, łaskę szczerej milosci, oraz rychłą spłate zobowiazan.
Beata prosi o modlitwę
Proszę o odwagę, pokorę, prawdomówność, bezinteresowność, umiar we wszystkim co robi dla kolegi oraz by nie dawał się wykorzystywać
Roman prosi o modlitwę
Prośba o moje wyleczenie z choroby i o zdrowie dla mamy.
Magdalena prosi o modlitwę
Proszę w intencji o dobrego męza ,nowe życie Polsce po latach,Nie mam tu rodziny. Boże błogosławienstwo.Bóg zapłać.
Magdalena prosi o modlitwę
Proszę w intencji o dobrego męza ,nowe życie Polsce po latach,Nie mam tu rodziny. Boże błogosławienstwo.Bóg zapłać.
Magdalena prosi o modlitwę
Proszę w intencji o dobrego męza ,nowe życie Polsce po latach,Nie mam tu rodziny. Boże błogosławienstwo.Bóg zapłać.
Anna prosi o modlitwę
Błagam Mateńko o zdrowie dla mojej rodziny,o zgodę, miłość siostrzaną dla córek, zdaną maturę dla młodszej, łaskę wiary dla męża i córki,dla starszej o pokój wewnętrzny, a mnie wyrwij mateńko z sideł depresji.
Anna prosi o modlitwę
Błagam Mateńko o zdrowie dla mojej rodziny,o zgodę, miłość siostrzaną dla córek, zdaną maturę dla młodszej, łaskę wiary dla męża i córki,dla starszej o pokój wewnętrzny, a mnie wyrwij mateńko z sideł depresji.
Dorota prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie z choroby nowotworowej oraz o szczęśliwą operację a także o zdrowie dla mamy Danuty i szczęśliwą operację
Aneta prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę o uzdrowienie taty Jana z choroby nowotworowej
Luiza prosi o modlitwę
Prosze o uzdrowienie z krwawien z przewodu pokarmowego, wrzodow zoladka i jelit, choroby przewodu pokarmowego
Edyta prosi o modlitwę
o opiekę Maryi, potrzebne łaski i w intencjach Bogu wiadomych dla mnie i syna
Magda prosi o modlitwę
Proszę aby naprawiły się moje relacje z Arturem i łaskę miłości- aby obdarzył mnie miłością
Justyna prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę w intencji Iwony o pomyślny przebieg operacji ,o siły i zdrowie dla niej . W intencji rodziny o rozwiązanie problemów finansowych.
PAULINA prosi o modlitwę
O odnalezienie w końcu miłości i dobrego męża.
PAULINA prosi o modlitwę
O odnalezienie w końcu miłości i dobrego męża.
Małgorzata prosi o modlitwę
Za zdrowie kobiety którą potrąciłam w wypadku, w intencji Ducha Świętego i Anioła Stróża. Za zdrowie moich najblizszych
Kasia prosi o modlitwę
Prośba o zdrowie dla męża i córki.
:) prosi o modlitwę
1. Podziękowanie za szczęśliwy przebieg operacji i prośba o dalsze zdrowie dla mamy 2. Podziękowanie z zdrowie, z prośbą o dalsze łaski dla mnie, brata i jego rodziny 3. Podziękowanie za pracę, z prośbą o cierpliwość i siłę na jej dalsze lata 4. Podziękowanie za otaczający świat z prośbą o łaskę pokoju
Kasia prosi o modlitwę
Proszę o modlitwę w intencji pierwszego dnia w nowej pracy
Aneta prosi o modlitwę
Żebyśmy doświadczyli mocy zwycięstwa Jezusa w naszym życiu
Żaneta prosi o modlitwę
Proszę o nawrócenie od alkoholizmu dla Józefa tylko w Tobie Matko Boska jest nadzieja. Bóg zapłać
Agnieszka prosi o modlitwę
Za rodzinę. Za dobrą relację z mężem, synami. O dobry wybór dalszej edukacji dla synów, o dobre życie dla nich i bliskość z Panem Bogiem.
Babcia prosi o modlitwę
Prośba o Opiekę i wszelkie LASKI dla wnuka i całej rodziny
Kuzynki prosi o modlitwę
Prosba o szybką rehabilitacjię po operaci i Moc łask i sił w walce z cięzką chorobą nowotworą dla Anielki
Basia prosi o modlitwę
Proba o szczęśliwy wyjad i powroty z wakacji i pomyślność dla Rodziny Sładek
Beata prosi o modlitwę
Proszę o pomóc w podjęciu trudnej decyzji, aby ona była zgodna z wolą Pana.. dziękuję za wszystkie łaski otrzymane, które dostałam od Pana oraz proszę o zdrowie dla całej rodziny
Ania prosi o modlitwę
Proszę o uleczenie mojej mamy Grażyny by mogła chodzić jak dawniej
barbara prosi o modlitwę
Matko Boska Czestochowska, prosz o powrót do zdrowia dla synowej i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
Witek prosi o modlitwę
Dziękuję za ogrom łask i proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny, o szczęście, bezpieczeństwo, dobre wybory i spełnienie w życiu dla dzieci, błogosławieństwo dla ukochanej żony oraz o wyleczenie z lęków i stanów depresyjnych dla mnie i kolegi.
Lucyna prosi o modlitwę
Maryjo proszę o zdrowie dla Mamy, kuzynki Anielki i bliskich. Proszę o błogosławieństwo dla Adama.
Aleksandra prosi o modlitwę
O łaskę wiary i uwolnienia z nałogu dla bliskiej osoby; O miłość w naszej rodzinie, światło Ducha Sw. dla dzieci u progu ważnych decyzji życiowych oraz dla nas rodziców w codziennych sprawach rodzinnych i zawodowych
Hanna prosi o modlitwę
Maryjo dziękuję za uratowanie życia mamy przez cudownych kardiologów. Proszę o wiele łask dal mamy i dużo zdrowia dla Niej.
Hanna prosi o modlitwę
Maryjo proszę z całego serca o dar narzeczeństwa i małżeństwa. Proszę o rozwiązanie trudnych spraw finansowych oraz o zdanie egzaminu na prawo jazdy. Dziękuję za szczęśliwą podróż podczas wakacji.Proszę o Twoją matczyną opiekę i Twoje łaski dla mnie i mojej rodziny.
Alina prosi o modlitwę
Matko Boska wstawiaj sie za naszą rodziną. Uproś nam łaskę zdrowia , wiary, nawrócenia, pomagaj i wskazuj droge w codziennym trudzie. Proszę o Błogosławieństwo Boże i szczęśliwe rozwiazanie dla Córki.
Anna prosi o modlitwę
Proszę w intencji bliskiej osoby o wyzwolenie z narkomanii, gier komputerowych i internetu.Proszę, żeby skończyło się w tej relacji kłamstwo i manipulacja. Proszę, żeby ta osoba znalazła pracę i ponownie uwierzyła w Boga oraz szanowała wiarę innych, a nie ciągle za to krytykowała niszcząc Święta i powodując ból. Dla siebie proszę o łaskę nawrócenia, silnej wiary , nadziei i znalezienia prawdziwej, pięknej miłości
Bogusia prosi o modlitwę
Proszę o szczęśliwe rozwiązanie córki i przede wszystkim zdrowie dla całej rodziny
Ola prosi o modlitwę
Prośba o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
Katarzyna prosi o modlitwę
obry wieczór W imieniu Pani pedagog zapytuję do jakiego przedszkola chodził Adam. Proszę o podanie nazwy placówki. Proszę o modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie z depresji
Viola prosi o modlitwę
Proszę o zdrowie, ustąpienie bólów i wyjście z depresji oraz o zdrowie dla rodziny i pracę dla męża
Norbert107@vp.pl prosi o modlitwę
Błagam o modlitwę o uzdrowienie Agnieszki z choroby nowotworowej
Basia prosi o modlitwę
Z serca proszę o łaskę uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.
poradnik pielgrzyma | regulamin pielgrzymki | historia | kontakt
Wyrski Serwis Pielgrzymkowy / Wszelkie prawa zastrzeżone 2011-2012 ©